Mercedes C 270 dizel -03

Shitet nga: benx 17 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Prishtinë
shes mercdesin c 270 avangar rks 10muj ne gjendje te rregulltt teknike si dhe optike vetura i ka servisat me rregull posedon automatik tiptronik karrika me nxemje 210mi tkalume tgarantume 4 goma dimi +4 goma vere liber servisi gjama me rrym karrika me rrym dy qelsa klima funksionale tempomat bord kompjuter pulla ne timon etj me nja fjal vetura esht full ekstra vlen te ceket se nuk esht hipotek mund te perkthehet brenda ores te noteri ndrimi i mundshem qmimi i diskutushem
044424800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim