Mercedes C 320 Cdi w204 Avangarde Automatik 2008

Shitet nga: Avdyl 07 Gsh 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes C320cdi, modeli w204. Avangarde, te kaluara 144000 km. viti 2008 i regjistruar per here te pare ne 2009.
Fuqia:224 PS
Ndrruesi: Automatik 7G tiptronik.
Uleset me nxemje dhe me masazhe, Dvd, Navigacion, 6 cd , Linguitronik ( I jep komand me zë) , blutouth, traction kontroll.
Interior te lekures ngjyre te zeze, shiber panorame.
Fellne 17" me goma te reja te veres te sapo vendosura.
sensora parkimi para dhe prapa.
Sensor per shi, drita dhe per erresim te pasqyreve.
Dritat Xenon, treguesit lled ne pasqyre dhe prapa.
I servisur para 200km, motori dhe ndrruesi me filtera dhe vaj origjinal, si dhe dy mbajtesa te motorit te vendosur te ri (origjinal).
Frenat e reja te blera ne Angli (origjinal).
Vetura eshte ne gjendje perfekte ska asnje problem, harxhimet ne qytet 9.5 litra, jashte qyteti 6.2 litra, kombinim 7.5 litra.
Mund te mos jem ne Kosove keshtu qe mund te me kontaktoni ne viber

tel: 044317122
viber: +38649317122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim