Mercedes C270 Avantgarde 2005 -05

Shitet nga: Ilir 26 Shk 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes C270, Avantgarde, viti 2005.

- Automatik
- Ulset lekure me nxemje
- Senzora para dhe mrapa
- Senzor shiut
- Navigacion - CD x 6 + 1
- Xenon
- Fellne alumini fabrikisht
- Goma te veres dhe dimrit
- Liber servisi
- Pasqyret me rrym
- Drita te mjegulles
- Vetura ka 195000 Km,
Eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe optike, thjesht nuk i mungon kurgjo, i gatshem per vozitje.
Nuk bej ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim