Mercedes E 220 CDI -04

Shitet nga: Arian 19 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Mercedes Benz E 220 CDI Avantgarde. Viti i prodhimit 2004 ne muajin dhjetor. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer dhe posedon dokumentacion te rregullt ne tabela RKS(Regjistrimi i pare eshte bere qe 2 muaj, ardhur nga gjermania). Vetura ka Navigacion, Shiber(panorama), karriga gjysem lekur me antilop, ulset mbrapa shtrihen per hapesir me te madhe te bagazhit, drita intelegjente Xneon, dritare automatike, klime. Shpenzimet 8.0l/100km ne qytet ndersa 6.0 ne rruge te hapur ,nuk bej nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim