Mercedes E 250 dizel -97

Shitet nga: dushi 20 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mercedes E250 d. Ne gjendje shume te mire,me klime,senzora para dhe mrapa funksionojn mire, fellne origjinal mercedes,nuk ka nevoj per asnje investim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim