Mercedes E320 -05

Shitet nga: Mercedes 14 Qer 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
•----——----——----——----——----•
* MERCEDES E320 CDI *

* Mercedesi ka këto opsione *

* RKS DERI NE GUSHT *

* VITI NE FUND TE 2004 MODEL 2005 *

* AUTOMATIK - TIPTRONIK *

* GJOMAT ELETRONIC *

* KOMANDA NE VOLLAN *

* XENON BI XENON *

* DVD *

* NAVIGACION *

* SHIBER TE HAPUR *

* SENSORA PARA DHE MBRAPA *

* KUK AUTOMATIKE *

* KARRIKAT ME NXEMJE *

* FELLNE 16 original te AVANGARDIT *

* GOMA 225 / 55 / 16 *

* ESHUM SENE TE TJERA *

* ESHT I RUAJTUR SI JASHT ASHTU EDHE BRENDA *

* AVANGARDE *

* -Per me shum na kontaktoni- *

[ 044 250 698 ]

[ Viber: +377 45 812 124 ]

{ - Vetem Blers Serioz - }
•----——----——----——----——----•
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim