Mercedes ML 270 CDI -00

Shitet nga: Alban 22 Pri 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 666 EUR

Komuna: Prishtinë
ML 270 CDI gjendje perfekte cenzora shiu cenzora parkimi mbprapa tempomat klimë automatic tiptronic karrige me rrym dhe me nxemje dritare me rrym shiber me rrym ngjyre e Kremt interieri Vetura ka nji vit te plot regjistrim Eshte pa behane nr. Kontaktues edhe ne viber +38649323863 qmimi Eshte 6666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim