Mercedes ML 270 dizel automatik RKS vollon angle..

Shitet nga: Shefqet 29 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ML 270 vetura esht shum ne gjendje te mir dizel automatik rks vollon anglez me ulse lekur dhe te gjitha gjerat tjera ekstra dhe me navigacion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim