Mercedes ML280 cdi -07

Shitet nga: mercedes 09 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 900 EUR

Komuna: Prishtinë
mercedes ML280 cdi viti i prodhimit 26.12.2006 model 2009 rexhistrim fiks1vit servisin e kryer komplet fellne 4 goma te reja klimautronik navi karrika me nxemje para dhe mbrapa serzora pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim