Mercedes Ml 270 CDI -02

Shitet nga: Mercedes 22 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet mercedes ml 270 cdi ne gjendje te shkelqyeshme optike dhe teknike,full ekstra lekure navi uleset me nxemje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim