Mercedes benz C 220 -07

Shitet nga: mercedes c220 16 Pri 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
mercedes c220 automatik tiptronik lkur navi tempomat senzora full opsion te gjitha serviset e kryera dy par gona dy par fellne ne gjendje perfekte regjistrimi par ne kosov garantoj per kilometra dhe per aksident
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim