Mercedes benz c 220 cdi -02

Shitet nga: agim rexha 28 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
shes mercedes benz c 220 cdi osht isapoardhur na xhermania esht ne xhendje te mir ekonomike dhe optike vetura posedon liber te servisit xhama me rrym abs asp felga te mira me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim