Mercedes c 200 automatik tiptronik -02 mundesi n..

Shitet nga: mercedes c 200 D 17 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Prishtinë
regjistrim një vit të plotë, dy palë goma te verës dhe dimrit i ardhur nga gjermania
i doganuar para nje muaji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim