Mercedes c 220 Avangard -08

Shitet nga: mercedes 13 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet mercedes c 220 avangard viti 2008 nje vit regjistrim ne emrin tim nuk osht hipotek as peng ne bank opcionet hidraulik klima tronik gjamat automatic vollan multi funksional navi te madh karrikat I rregullohen me rrym gjysem lekur sensora te parkimit para dhe mbrapa pasqyret automatike plus I palohen dritat xenon plus dritat I kthehen simbas levizjes se timonit gomat te rejanen ms senzora ne fshisa ne pasqyre me nje Fjal full extra me te gjitha serviset.


Qmimi shum pak I diskutueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim