Mercedes c200 dizel -08

Shitet nga: Leutrim 16 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Automjeti eshte i importuar nga Gjermania vitin e kaluar. Eshte i zhdoganuar dhe ka regjistrim deri ne muajin shtator. Perkunder kilometrazhit eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim