Mercedes c270 karavan 2004

Shitet nga: Dardan 08 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet mercedes c270 D 290000 km te kaluara
Regjistrim 1 vit
Servisim te rregullt ne servis te autorizuar
per mercedes
Cmimi shites 5500
Ka edhe mundesi nderrimi me ndonje veture
me te vogel
Tel 049818100 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim