Mercedes e 250d.ne gjendje te mire ,klime funksi..

Shitet nga: dushi 21 Pri 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mercedes E250d, ne gjendje te mire.posedon klime ,senzora para dhe mrapa, funksionojne mire,fellne origjinal te mercedesit,nuk ka nevoj per asnje investim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim