Mini Cooper 1.6 sport -03

Shitet nga: Dukagjini 04 Gsh 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
vetura eshte e doganuar dhe e regjistruar , regjistrim i par ne gjendje shume te mir teknike , i importuar nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim