Mini cooper 1.6 -02

Shitet nga: Halit 08 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet mini cooperi 1.6 viti 2002, 129000 km,Regjistrim edhe 11 muaj, goma te veres dhe te dimrit me fellne te veta originale dhe shum te mira,Vajin e ndrrum veq 2700 km me 1 fjal minicooper perfeckt, boj ndrrim me Audi A3, BMW 320, veq me golfa jo shtoj edhe pare qe asht e mir qe em pelqen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim