Mitsubishi Pajero dizel -99

Shitet nga: Besim 04 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte ne gjendje shume te rregullt , si ne kariseri ashtu edhe ne motorr.
Ne hipotek nuk eshte .
Posedon klime funksionale, 9 ulese, goma te mira etj.
Regjistrim ka deri ne prill 2015. Eshte ne emer tem personal dhe perkthimi bohet pa problem.
Per me shume informata kontaktoni ne numrin tim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim