Ndrroj veturen- Shtoj pare

Shitet nga: Mitsubishi 08 Sht 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Eclipse
Shes ose ndrroj veturen ne gjendje te rregullt. Regjistrim deri me 29.08.2016. Shtoj pare per vetur ma te re dhe familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim