Modifikime ne Vetur elektronike tacho -80

Shitet nga: Tachopro 23 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
une jom ingjinjer i elektronikes nga GJERMANI ,,,,,,? Une programoj tahografa programoj dhe modifikoj te gjitha llojet e veturav chip tuning modifikim ne kok ne modifikojm tachografin ndrrim modifikim hjekum kompenentav te navigationit ABS motorit te ferenit e shum te tjera r
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim