Motor per Citroen Dissel 1.9 citroen -94

Shitet nga: Mili 20 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes motorin 1.9 dissel per cotroen motori esht ne gjendje shum te mir pune dhe shum ruajtun si duket ne foto per ma shum me kontaktoni. 045216791 ose 049452646
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim