Motorra per gollf,pasat,audi,kombi.

Shitet nga: fatoni 11 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes motorr 1.9 tdi viti 96 per gollf 2,3, kombi t2 pasat vent ...shes mororr 1.6 dizell i thjeesht per gollf 2 kombi shes motorr brnzin 1.4 1.6 1.8 motorrat jan te inportuar nga jasht dhe jon me garancijon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim