Ne gjendje perfekte -04

Shitet nga: Valmir 05 Mar 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Me te gjitha serviset e kryera dhe me goma te reja disqe etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim