Nisan Terrano II 2.7 dizel -00

Shitet nga: fatmir 16 Mar 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Nisan Terrano II viti 2000 dizel 2.7
ne gjendje extra te mir me 7 ulsr , likur, me nxemje karrikat me fellne prigjinal te nisanit.
bajm edhe ndrrim me vetur ma te vogel te preferuar golf dhe audi ose reno megan
regjistrim ka deri me 16 janar 2016
044748759
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim