Nissan Primera 1.9 dci -81

Shitet nga: Orhan 15 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Nissan primera 1.9 dci diesel , 6 shpejtsi i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir , ngjyr hiri , 5 dyer ,vetura posedon: klimatronik , navigacion , kamera mbrapa , komanda timon, airbag te gjitha anet , gjamat elektronik , mbyllje qendrore , fellne 16 me goma shum tmira , cd player , si dhe shum qka tjeter . Qmim i volitshem ne gjendje shum shum tmir hargjime shum te vogla 049-665-788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim