Nissan X Trail diesel -06

Shitet nga: Nissan 28 Maj 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 420 EUR

Komuna: Prishtinë
Modeli dhe viti i prodhimit 2006 me 125,000 KM te kaluara. Manual me 6 shpejtësi. Ekonomik, shpenzime prej 7.5 deri në 11 litra urban. Enterieri Columbia sports. Hapje panorama te kulmit, 2WD/Auto/4WD opsione, sensore per parkim, tempomat, ESP, klimatizim automatik, platforme te plote dhe drita shtese mbi kulm. Te perfshira ne çmim 4 goma te vjetra te veres, 4 tjera te reja MS per dimer si dhe gjithe pajisjet me dosje te servisimit.


rcab
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim