AUTOMATI NISSAN MICRA SHUME NE GJENDJE TE MIRE -..

Shitet nga: beni 14 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shes nissan micra Automati shume ne gjendje te mir tabela gjermani dhe gjendete ne Prishtine

Vetura Posedone

Viti 2002

1.0-Benzina 16v 4 Zilindra

Abs

Klima AC

Servo
Zentralle me Qelc Telkomanden

Vetura gjendete ne Prishtin

Eshte e pa doganuar


Mundeni edhe mes viberi me kontaktua 004917642237265
Bejme edhe ndrime me ndonje veture me te madhe dizell me marrveshje

Vetura gjendet ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim