FLM merejp u shittttttttt

Shitet nga: beni 03 Krr 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shes nissan micra Automati shume ne gjendje te mir tabela gjermani dhe gjendete ne Prishtine

Vetura Posedone

Viti 2002

1.0-Benzina 16v 4 Zilindra

Abs

Klima AC

Servo

Zentralle me Qelc Telkomanden

Vetura gjendete ne Prishtin

Eshte e pa doganuar


Mundeni edhe mes viberi me kontaktua 00491734247860

Bejme edhe ndrime me ndonje veture me te madhe dizell me marrveshje

Vetura gjendet ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim