FLM merejp u shittttttttt

Shitet nga: beni 03 Krr 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
FLM merejp u shittttttttt

Shes nissan micra Automati shume ne gjendje te mir tabela gjermani dhe gjendete ne Prishtine

Vetura Posedone

Viti 2002

1.0-Benzina 16v 4 Zilindra

Abs

Klima AC

Servo
Zentralle me Qelc Telkomanden

Vetura gjendete ne Prishtin

Eshte e pa doganuar


Mundeni edhe mes viberi me kontaktua 00491734247860

Vetura gjendet ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim