Nissan micra

Shitet nga: Petrit 25 Qer 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shitet vetura ne gjendje shum te mir dhe teper economic 1.5 dizel me klim. i regjistruar RKS. 1 vit regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim