Shitet nisan micra full opsjon

Shitet nga: Bruclee 09 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shitet nisan mikra shum i bukur dhe i pastert si brenda si ne karaseri disel i sapo ardhur nga blegjika viber +37745413633 qmimi 2200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim