Shitet nissan micra autom pak kilometra 2700€

Shitet nga: Rosita 09 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Nissan micra viti 2002, benzine, makine ekonomike
Kamio automatike
Kilometra 113600
Xhama elektrike, kasetofon me cd, makina e mirembajtur brenda dhe jashte.
Letra te rregullta shqiptare te paguara deri ne janar 2016
Cmimi 2700€ i diskutueshem
Nr kontakti 0696221186 tirane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim