NISSAN NAVARA 4x4 SPORT -09

Shitet nga: Nissan 30 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Navara
Nissan Navara 4x4,2.5 Diesel,viti i prodhimit 2009,ndertimi : kamionete me 5 ulese.
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer teknikisht,me te gjitha serviset e kryera 156000km te garantuara,eshte shume praktike ne vozitje,e mire per sherbime familiare dhe per pune.
Vetura posedon : Klimatronik,dritaret elektrike,mbyllje qendrore,alarm sigurie,fellne te aluminit me goma te reja,interier ekskluziv shume i ruajtur,karrikat me nxemje,tempomat,pasqyret elektrike etj... Per me shume kontaktoni ne nr. +38643829849
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim