Nissan Pathfinder full opcion

Shitet nga: xxxx 16 Jan 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Pathfinder
shes dhe ndrroj nissan pathfinder 2,5 dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim