shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: xxxx 11 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Pathfinder
full opsion nissan pathfinder
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim