Nisan Patrol ne gjendje shum te mir dizell

Shitet nga: Tafil Prenku 29 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Patrol
Shes Nisan Patroll Dizell 4x4 ne gjendje shum te mir.
Vetura posedon:Goma te reja te dimrit plus nje par goma te tjera rezerv.
Shes rimorkio ( Prokolic ) per traktor ne gjendje shum te mir dhe eshte e perdorur shum pak.
Shes hambar per grur i punuar nga druri, hambari eshte ne gjendje te rregullt i gaqum per te mbushur grur.

Per informata me te hollsishme ne kontaktoni ne Tel. 045/258/914
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim