Nissan Patrol 3.0 TDI -05 EXPERIENCE

Shitet nga: Nissan 16 Nën 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Patrol
SHITET
NISSAN PATROL 3.0 TDI EXLUSIVE 4X4 PULL BEAR

I ARDHUR NGA ZVICERRA
E DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE RKS

NE GJENDJE SHUME TE MIRE
KLIMATRONIK ABS CENTRALL ALARM
TE GJITHA PAISJET I KA FABRIKISHT,

VITI I PRODHIMIT 2005

Vetura eshte ne emrin tim personal dhe perkthehet menihere.
Ndrime nuk bojm
Cmimi fiks.
Numri kontaktues: 049 71 79 74
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim