Kombi

Shitet nga: Nissan 23 Shk 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Primastar
Nissan prima
Viti 2005
Dizell
Me klim
Pa dogan
Shitet dhe ndrrohet
Gjendjen shume te mire....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim