Nissan

Shitet nga: Nissan 23 Mar 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Primastar
Kombi Nissan
Dizell
Me ulese
Me klim
Gendjen shume te mire
Shitet dhe ndrrohet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim