Shtet - nderrohet Nissan primer 1999

Shitet nga: nissan 05 Tet 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Primera
Shes veturen Nissan primera 1.6 benzin
Viti I prodhimit 1999
Vetura posedon : klm , abs , central , xhamat shiberin dhe pasqyret elektronike , airbag para dhe ne ulese mrapa, timon hidraulik , regjistrim deri ne gusht 2016.
Vetura eshte familjare me hargjime te vogla..bej edhe nderrim edhe me ndonje veture karavan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim