NISSAN TERRANO 2 DIESEL AUTOMATIK 4X4

Shitet nga: Vivianit 15 Dhj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
SHES NISSAN TERRANO 2 3.0 DIESEL AUTOMATIK 4X4
VITI I PRODHIMIT 2003
TE KALUARA 155.000(ORIGJINALE)
I REGJISTRUAR NE RKS
NGJYR TE GJELBERT METALIKE
SRS,AIRBAG,KLIM-FULL OPCIONE
VETURA KA TE KRYERA TE GJITHA SERVISET ME RREGULL.
GOMA TE VERES DHE DIMRIT.
NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE
VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK PER TE GARANTOJ.

QMIMI 6000 EUR-ME MUNDESI MARRVESHEJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim