NISSAN TERRANO DIESEL AUTOMATIK 4x4

Shitet nga: Vivianit 19 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Nissan terrano 2 diesel 3.0 automatik 4x4
Viti i prodhimit 2003
I regjistruar ne Rks
Te kaluara 155.000(origjinale)
Ngjyr te gjelbert metalike
Srs,airbag,klim,komanda ne timon
Goma te veres si dhe te dimrit
Vetura ka te kryer te gjitha serviset me rregull
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer per vetur garantoj.




Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim