Nissan Terrano 2 Diesel Automatik 4x4

Shitet nga: Vivianit 29 Dhj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Shes nissan terrano 2 diesel 3.0 automatik 4x4
Viti i prodhimit 2003
Te kaluara 155.000km(origjinale me liber te servisit)
I regjistruar ne Rks.
Ngjyr te gjelbert metalike.
Srs,airbag,komanda ne timon
Goma te dimrit si dhe te veres.
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer teknike per ma teper nuk ka nevoj per asnje investim.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim