Nissan terrano 3.0 diesel automatik 2003

Shitet nga: Vivianit 30 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Nissan terrano 3.0 diesel automatik 4x4
Viti i prodhimit 2003
Te kaluara 155.00(origjinale)
I regjistruar ne rks
Ngjyr te gjelbert metalike
Srs,airbag,komanda ne timon,klim-full opcione.
Goma te veres si dhe te dimrit.
Vetura ka te kryer te gjitha serviset me rregull.
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer per ma teper nuk ka nevoj per asnje investim te vetem.



Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim