Shes urgjent veturen Nissan

Shitet nga: Kushtrim 31 Dhj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 750 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Shes veturen Nissan Terrano ne gjendje te rregullt. Punon shum mir 3.0 dizel esht i ruajtur si jasht ashtu edhe mrena . Ka klim airbag dhe kilometrat i ka origjinale. Vetura ka kryer te gjitha servisimet . Pres bleres serioz . Cmimi diskutushem. Gjendemi ne Bregu Dielli 2.


Kushtrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim