Shitet XHipi Nissan terano 2

Shitet nga: Lazer 12 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 250 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Rexhistrim edhe ni vite te plotë dhe servis të kryer për 10000Km.
Goma te reja te veres dhe Dimrit
Jame pronar i dytë
Km Origjinale te garantuara
Ne gjendje te shkelqyer
Vetura mund te shiqohet ne cdo kohe.
Ndrime me veture tjeter nuk beje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim