NISSAN X-TRAIL 2.0 2007 190000KM, 151PS

Shitet nga: Abdullah 17 Gsh 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
NISSAN X-TRAIL 2.0, 2007 190000KM, 151PS
RKS deri ne 7 MUAJ
AUTOMATIK TIPTRONIK ME 6 SHPEJTESI, 2 ÇELSA FABRIKISHT
ABS, ESP, SRS, VOZITJE E NGADALSHME NE TEPOSHTEZE,
BLUTOOTH PER BISED TELEFONIKE
TEMPOMAT, MUNDESI DHENJE GAZIT (RRITJE SHPEJTESIS) NE TIMON
RADIO ME 6-CD, SENZORA PARKINGU
TEREHJEKJE ME TE PARAT, AUTO 4x4, DHE BLLOKAD
XHAMA ELEKTRONIK TE GJITHE,
SENZOR SHIU,
DRITA AUTOMATIKE,
PASQYRET ME NXEMJE
PASTRIMI I DRITAVE ME SHTYPJE
HALOGENKAT PER MJEGULL
TEL; 044 504 251. NDERRIM I MUNDESHEM
ÇMIMI 12’800€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim