Nissan X-trail 2.2 RKS 1 VIT

Shitet nga: VETURA 09 Jan 03:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Shitet vetura
Nissan X trail
RKS 1 VIT
Viti I prodhimit 2005
KlimaTronik funksjo
2.2 Dci Dizel
4x4

Komanda ne Timon
6 shpejtesi + R
Xhamat me rym para dhe
Radio cd
Airbeg
Centradh
FELLNE TE BUKURA
044 974 977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim